Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Liga ÚK / MD
muži
starší žáci
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Turnaje podzim
1. turnaj A - 21.9.2019, hala Hostivice (Lions 2007)
1. turnaj B - 21.9.2019, hala Loko Vršovice
2. turnaj A - 5.10.2019, hala Hostivice (Dukla A)
2. turnaj B - 5.10.2019, hala Chodov (Chodov B)
3. turnaj A - 10.11.2019, hala Chodov (Chodov A)
3. turnaj B - 10.11.2019, hala Hostivice (Lions 2008)
4. turnaj A - 23.11.2019, hala Hostivice (Dukla B)
4. turnaj B - 24.11.2019, hala Sokol Vršovice
Turnaje jaro
starší žákyně - dlouhodová/společná
Mladší žáci
Kvalifikace desetiboj KV
mladší žákyně
Starší žákyně - kvalifikační ŽL
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Marek Novák
Dukla Praha B
10 - 0 - 0 - 5
František Tomka
Talent Škoda JS Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Macur
Dukla Praha A
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Ferenc
Dukla Praha B
6 - 0 - 0 - 3
Viktor Vonášek
Talent Škoda JS Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Turek
Talent Škoda JS Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Šíma
Talent Škoda JS Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Jan Smahel
TJ JM Chodov A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Richtár
Lions Hostivice 2008
4 - 0 - 0 - 2
Martin Richtár
Lions Hostivice 2007
4 - 0 - 0 - 2
Martin Princ
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Josef Prachař
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Robert Poláček
TJ JM Chodov A
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Novotný
Dukla Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Novák
TJ JM Chodov B
4 - 0 - 0 - 2
Viktor Mikolášek
Dukla Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Kryštof Kejval
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Flaška
TJ JM Chodov A
4 - 0 - 0 - 2
Petr Filipko
Dukla Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Červenka
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Císařovský
Dukla Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Eduard Votava
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Petr Valenta
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Uhlík
TJ JM Chodov A
2 - 0 - 0 - 1
Matouš Toman
Lions Hostivice 2008
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Štochl
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šindelka
Lions Hostivice 2007
2 - 0 - 0 - 1
David Slavíček
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Sebera
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Plesník
TJ JM Chodov A
2 - 0 - 0 - 1
Emanuel Peňafort
TJ JM Chodov A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Pejša
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Peichl
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Jaromír Nytra
Dukla Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Milota
Lions Hostivice 2007
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Lacyk
Lions Hostivice 2008
2 - 0 - 0 - 1
Adam Kysel
TJ JM Chodov A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kulha
Dukla Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Kuchválek
Lions Hostivice 2007
2 - 0 - 0 - 1
David Krásný
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
3. turnaj A - 10.11.2019, hala Chodov (Chodov A) - výsledky
video
online
Chodov A - Hostivice 2007
18 : 13
video
online
Dukla A - Dukla B
14 : 12
video
online
Hostivice 2007 - Talent Škoda JS Plzeň
10 : 28
video
online
Dukla B - Chodov A
17 : 14
video
online
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla A
22 : 12
video
online
Hostivice 2007 - Dukla B
19 : 11
video
online
Chodov A - Dukla A
16 : 23
video
online
Dukla B - Talent Škoda JS Plzeň
7 : 26
video
online
Dukla A - Hostivice 2007
18 : 13
video
online
Talent Škoda JS Plzeň - Chodov A
24 : 10
3. turnaj A - 10.11.2019, hala Chodov (Chodov A) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Škoda JS Plzeň
4
4
0
0
100 : 39
8
2
Dukla A
4
3
0
1
67 : 63
6
3
Hostivice 2007
4
1
0
3
55 : 75
2
4
Chodov A
4
1
0
3
58 : 77
2
5
Dukla B
4
1
0
3
47 : 73
2
Tabulka střelců
Matěj Macur
Dukla Praha A
99
Karel Kříž
Lions Hostivice 2007
93
Jan Smahel
TJ JM Chodov A
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Macur
Dukla Praha A
4
Jan Baumruk
Talent Škoda JS Plzeň
4
Karel Kříž
Lions Hostivice 2007
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
Dukla Praha B
10
František Tomka
Talent Škoda JS Plzeň
8
Matěj Macur
Dukla Praha A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.