Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Liga ÚK / MD
muži
Rozpis soutěže
Muži - JARNÍ ČÁST ZRUŠENA
starší žáci
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žáků
starší žákyně - dlouhodová/společná
Mladší žáci
Kvalifikace desetiboj KV
mladší žákyně
Starší žákyně - kvalifikační ŽL
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže muži
podzim - 1. kolo
7.9.2019
16:00
A001
Házená Rokycany
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Milan Hájek
,
Jakub Hájek
,
6.9.2019
18:00
A002
BHS Starý Plzenec
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 2. kolo
13.9.2019
18:30
A005
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Měšťánek
,
Karel Macho
,
14.9.2019
16:00
A006
Házená Rokycany
-
BHS Starý Plzenec
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
podzim - 3. kolo
20.9.2019
18:00
A007
BHS Starý Plzenec
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
22.9.2019
16:00
A008
TJ Košutka "B"
-
Házená Rokycany
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
podzim - 4. kolo
28.9.2019
18:15
A010 hala3
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Martin Vimr
,
27.9.2019
18:00
A012
BHS Starý Plzenec
-
TJ Košutka "B"
Milan Hájek
,
Michal Nezbeda
,
podzim - 5. kolo
29.9.2019
16:00
A013
TJ Košutka "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Denisa Franzová
,
27.9.2019
18:30
A015
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Házená Rokycany
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
podzim 2 - 6. kolo
6.10.2019
18:15
A016 hala2
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Házená Rokycany
Martin Vimr
,
4.10.2019
18:30
A017
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
BHS Starý Plzenec
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
podzim 2 - 7. kolo
13.10.2019
15:00
A020
TJ Košutka "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Josef Nový
,
Zdeněk Voves
,
11.10.2019
18:00
A021
BHS Starý Plzenec
-
Házená Rokycany
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
podzim 2 - 8. kolo
13.10.2019
18:15
A022 hala3
TJ Lokomotiva Plzeň
-
BHS Starý Plzenec
Martin Vimr
,
19.10.2019
16:00
A023 - hala Rokycany
Házená Rokycany
-
TJ Košutka "B"
Martin Vimr
,
podzim 2 - 9. kolo
18.10.2019
18:30
A025
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
20.10.2019
16:00
A027
TJ Košutka "B"
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
podzim 2 - 10. kolo
25.10.2019
19:45
A028 hala3
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Josef Nový
,
Zdeněk Voves
,
26.10.2019
16:00
A030
Házená Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
Denisa Franzová
,
jaro - 11. kolo
4.4.2020
16:00
A031
Házená Rokycany
-
TJ Lokomotiva Plzeň
5.4.2020
13:30
A032
BHS Starý Plzenec
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
jaro - 12. kolo
12.4.2020
17:00
A035
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Košutka "B"
11.4.2020
16:00
A036
Házená Rokycany
-
BHS Starý Plzenec
jaro - 13. kolo
19.4.2020
13:30
A037
BHS Starý Plzenec
-
TJ Lokomotiva Plzeň
19.4.2020
16:30
A038
TJ Košutka "B"
-
Házená Rokycany
jaro - 14. kolo
25.4.2020
16:00
A040
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
26.4.2020
13:30
A042
BHS Starý Plzenec
-
TJ Košutka "B"
jaro - 15. kolo
3.5.2020
16:30
A043
TJ Košutka "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
3.5.2020
17:00
A045
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
Házená Rokycany
jaro 2 - 16. kolo
8.5.2020
16:00
A046
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Házená Rokycany
8.5.2020
17:00
A047
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
BHS Starý Plzenec
jaro 2 - 17. kolo
10.5.2020
16:30
A050
TJ Košutka "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
10.5.2020
13:30
A051
BHS Starý Plzenec
-
Házená Rokycany
jaro 2 - 18. kolo
16.5.2020
16:00
A052
TJ Lokomotiva Plzeň
-
BHS Starý Plzenec
16.5.2020
16:00
A053
Házená Rokycany
-
TJ Košutka "B"
jaro 2 - 19. kolo
24.5.2020
17:00
PA055
HK Slavia VŠ Plzeň B
-
TJ Lokomotiva Plzeň
24.5.2020
16:30
PA057
TJ Košutka "B"
-
BHS Starý Plzenec
jaro 2 - 20. kolo
30.5.2020
16:00
PA058
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Košutka "B"
30.5.2020
16:00
PA060
Házená Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň B
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.